SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
857 331 €
(6 751 € / m²)
Prodaja
4
2+
127 m²
Dubai

spalnica4
površina127 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق حديثة مطلة على المدينة مع أقساط مرنة في دبي مجتمع هارتلاند 2
يعتبر هارتلاند 2 مجتمعًا سكنيًا مترامي الأطراف في دبي، ويقع في موقع استراتيجي في منطق...

Ostalo
Starost oglasa: 481 dni
Posodobljeno: 120 dni

Lokacija

Dubai
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi