SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
478 000 €
(8 536 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
56 m²
طريق دبي - العين

spalnicaatypical
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover Skyvue Solair, a masterpiece of contemporary living in the prestigious Sobha Hartland II community. Offering 1-bedroom, 1.5-bedroom, 2-bedroo...

Ostalo
Starost oglasa: 476 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

طريق دبي - العين
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi