SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
179 838 €
(4 496 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
شارع 15

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ALL UNITS COMES WITH EXTRA MULTI-FUNCTION ROOM (OFFICE \ STUDY \ MAIDS)LONG PAYMENT PLAN – 1% Monthly Installments for 80 monthsPRIVATE POOLLUXURY LIV...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mohamed Mounir

Podobni oglasi