SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
271 800 €
(3 624 € / m²)
Prodaja
1
2+
75 m²
كحيل بوليفارد

spalnica1
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Summary: Binghatti Properties is a distinguished real estate developer in Dubai, renowned for its innovative design and superior construction quality....

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mohamed Mounir

Podobni oglasi