SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
465 582 €
(5 820 € / m²)
Prodaja
1
2+
80 m²
19b شارع

spalnica1
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Unit details;1 Master Bedroom1 Bathroom (including powder room)2 Spacious BalconyBreathtaking ViewBUA sqft 1,311Premium locationHigh ROI>Freehold>Paym...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

19b شارع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mohamed Mounir

Podobni oglasi