SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
823 523 €
(6 863 € / m²)
Prodaja
1
1
120 m²
شارع 9

spalnica1
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

KETURAH RESERVE RESIDENCES من MAG هو مشروع فاخر يقع في مدينة MBR. من بين الوحدات المعروضة منازل مستقلة مكونة من 3 طوابق مكونة من 4 إلى 5 غرف نوم، وتحت...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOpremljenoOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

شارع 9
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dinvest

Podobni oglasi