SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
5 903 597 €
(19 679 € / m²)
Prodaja
4
2+
300 m²
10c شارع

spalnica4
površina300 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق كافالي ديزاين مع مسبح خاص وحديقة في دبي، الصفا
الصفا هي منطقة متطورة في دبي وتوفر مجموعة كبيرة ومتنوعة من وسائل الراحة. تشتهر الصفا بسكانها الفاخر...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPralni strojPametne napraveVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiLeseni tramoviPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogRustikalni slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoPoslovno

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

10c شارع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi