SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
269 669 €
(4 649 € / m²)
Prodaja
1
1
58 m²
شارع توليب

spalnica1
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

CLOUD TOWER BY TIGERCloud Towers in JVT will be the perfect place for your next home because we always think about your comfort and we value your need...

opremljeno
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

شارع توليب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immoavenir

Podobni oglasi