SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
757 870 €
(9 242 € / m²)
Prodaja
2
1
82 m²
شارع برايه

spalnica2
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is Sobha Realty's first project at Dubai Harbour. It is a unique waterfront neighbourhood near the city's most-loved landmarks. Whether you are l...

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

شارع برايه
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immoavenir

Podobni oglasi