SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
180 891 €
(4 307 € / m²)
Prodaja
1
1
42 m²
كحيل بوليفارد

spalnica1
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 G + 4 P + 11 Floors17 units each floor(11 One bedrooms and Six Studios)Studio Sizes from 410sqft prices Starting from 570k to 600k1 B/R: Sizes Starti...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

mohamed mounir

Podobni oglasi