SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
220 523 €
(2 346 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
شارع 15

spalnica2
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Smart System Apartments15 minutes to Downtown Dubai Sizes:STD from 372 sqft till 444 sqft1 Bedroom from 705 sqft till 813 sqft2 bedrooms from 882 sqft...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

mohamed mounir

Podobni oglasi