SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
304 879 €
(4 234 € / m²)
Prodaja
1
1
72 m²
شارع دانا

spalnica1
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Iman Developers proudly announces One Sky Park featuring Versace Ceramics, seamlessly integrating the brand's iconic design and craftsmanship into our...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

شارع دانا
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CAPRI REALTY

Podobni oglasi