SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
278 311 €
(3 614 € / m²)
Prodaja
2
2+
77 m²
Cycle Path

spalnica2
površina77 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Barari Gate is a modern residences designed for comfort, lifestyle, and long-term value. Located in the growing Majan community with direct connectivi...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Cycle Path
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi