SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
302 814 €
(3 833 € / m²)
Prodaja
2
2+
79 m²
شارع إكسبو

spalnica2
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This 2-Bedroom Apartment offers the perfect balance of modern design and serene surroundings, with contemporary interiors and high-quality finishes. T...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

شارع إكسبو
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CAPRI REALTY

Podobni oglasi