SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
489 161 €
(2 410 € / m²)
Prodaja
3
2+
203 m²
28a شارع

spalnica3
površina203 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LOCATION: Dubai South, Dubai, UAETYPE: 1-, 2- & 3-Bedroom ApartmentsVIEW: Community view with landscaped water-ponds, walking trails & green outdoor s...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiLeseni podPloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljeno

opremljeno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

28a شارع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CAPRI REALTY

Podobni oglasi