SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
230 604 €
(3 780 € / m²)
Prodaja
1
2+
61 m²
شارع الجاليريا

spalnica1
površina61 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

🌇 Abraham – Elevated Urban Living in Jebel Ali🏢 Project OverviewContemporary development by Azizi DevelopmentsOffers a wide mix of units:Studios, 1,...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiRazgledVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slogVarovanjeNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

شارع الجاليريا
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pramukh Real Estate

Podobni oglasi