SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 371 €
(3 816 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
شارع 15

spalnica1
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

✨ Celesto Tower – Boutique Luxury Living in DLRC🏙️ Boutique Collection of ResidencesAn exclusive development offering refined homes that blend contem...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Naravna svetlobaRazgledOpremljenoOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPametne napraveVisoki stropiPo prenoviModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pramukh Real Estate

Podobni oglasi