SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
151 146 €
(3 978 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
38 m²
شارع 50

spalnicaatypical
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🚨 EXCLUSIVE LAUNCH – RAW DISTRICT BY IMTIAZ 🚨
⚡ EOI OPEN NOW📌 Location Pin:
📍 Sheikh Zayed Road https://maps.app.goo.gl/aED8SrS8fmmGhpm19

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

شارع 50
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mohamed Mounir

Podobni oglasi