SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
173 634 €
(4 569 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
شارع 15

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

🏙️ WOW Tower by Mr. Eight – A Landmark of Modern Vertical Living🌟 Project OverviewWOW Tower by Mr. Eight is a visionary mixed-use high-rise developm...

opremljeno
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi