SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 069 374 €
(12 618 € / m²)
Prodaja
4
2+
164 m²
شارع الداسي

spalnica4
površina164 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة بالقرب من مول الإمارات في القلب الثقافي لدبي
تقع هذه الشقق ضمن مشروع "مدينة جميرا ليفينج" (MJL) في منطقة أم سقيم بدبي. وتُعد هذه المنطقة واح...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

شارع الداسي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi