SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
319 746 €
(5 513 € / m²)
Prodaja
1
2+
58 m²
Ring Road

spalnica1
površina58 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Modern Sophistication in the Heart of Damac Hills🏙️ Elevated Living with a View - DAMAC DISTRICTChoose from 1 & 2-bedroom apartments designed with pa...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Ring Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pramukh Real Estate

Podobni oglasi