SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
625 609 €
(6 256 € / m²)
Prodaja
1
2+
100 m²
شارع اليمامة

spalnica1
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ideally located on Sheikh Zayed Road, Volta is a distinctive residential tower designed for individuals who embrace a dynamic city lifestyle while pla...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

شارع اليمامة
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CAPRI REALTY

Podobni oglasi