Seznam ponudb
10
10
10
227 275 €
(3 608 € / m²)
Prodaja
1
2+
63 m²
كحيل بوليفارد
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
63 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
🏙️ Tresora – Key Highlights🏢 Smart Mixed-Use Lifestyle Concept🏠 Residential apartments + offices + retail in one address💼 Live, work & shop within...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
13 dni
Posodobljeno:
13 dni
Prijavi oglas
Lokacija
كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.