SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
185 507 €
(5 797 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
شارع توليب

spalnica1
površina32 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

شارع توليب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi