SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
158 037 €
(4 271 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
شارع 15

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

09 Life Residences 🏙️ Contemporary Urban LivingA modern residential development in Dubai Land, designed to offer a refined and well-balanced city lif...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pramukh Real Estate

Podobni oglasi