SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
175 990 €
(4 190 € / m²)
Prodaja
1
1
42 m²
شارع 51

spalnica1
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Project HighlightsLocated in Dubai Investments Park (DIP)Developed by Reportage PropertiesNew phase following the success of previous Verdana communit...

Ostalo
Starost oglasa: 28 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

شارع 51
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi