SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
941 000 €
(6 273 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
دبي مارينا

spalnica3
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Waterfront Fully Furnished Apartments with Payment Plan on Dubai Islands
Dubai Islands is a visionary waterfront destination redefining luxury coastal...

Nadstropje:
3. nadstropje od 16
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

دبي مارينا
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi