SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
596 144 €
(6 275 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
شارع البدع

spalnica3
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

عقارات في جميرا جاردنز مع مرافق ساحلية وحضرية متكاملة
يقع هذا المشروع السكني بنمط "البوتيك" في منطقة "جميرا جاردنز" (Jumeirah Gardens) بدبي، وهي واحدة...

Ostalo
Starost oglasa: 51 dni
Posodobljeno: 44 dni

Lokacija

شارع البدع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi