SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
369 811 €
(4 456 € / m²)
Prodaja
2
1
83 m²
شارع 26

spalnica2
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Azizi Jaddaf Beach Oasis 1-bedroom apartment in a premium beach-lifestyle community in Al Jaddaf. At 898.68 sq...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

شارع 26
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi