SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
293 102 €
(4 128 € / m²)
Prodaja
2
2+
71 m²
شارع تورين بوليفارد

spalnica2
površina71 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

🏙️ Sierra by Iman Developers | Motor City, Dubai✨ Luxury Lifestyle LivingSierra offers a premium collection of Studios, 1, 1.5, 2, 2.5 Bedroom apartm...

opremljeno
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 44 dni

Lokacija

شارع تورين بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi