SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
248 722 €
(3 189 € / m²)
Prodaja
2
2+
78 m²
كحيل بوليفارد

spalnica2
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Rose Gardens 2 is a contemporary residential project in Jumeirah Village Circle (JVC). The development offers a calm and refined living environment. T...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi