SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
537 969 €
(4 678 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
Zone C

spalnica3
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق في الفرجان مع مرافق صحية وترفيهية
يقع هذا المشروع السكني في منطقة "الفرجان" بدبي، وهي واحدة من أسرع المجتمعات السكنية نمواً وأفضلها اتصالاً في الم...

Ostalo
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Zone C
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi