SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
394 875 €
(3 656 € / m²)
Prodaja
1
2+
108 m²
شارع الميزان

spalnica1
površina108 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Enre Residence by Imtiaz is a contemporary residential project located in Dubai South, designed around the concept of living in harmony with nature. S...

opremljeno
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

شارع الميزان
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi