SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 706 651 €
(1 699 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
2182 m²
14b شارع

spalnicaatypical
površina2182 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Occupying a prime waterfront setting in Jumeirah, this refined three-bedroom apartment at Eden House The Canal is spread across 2,184 sq.ft. and overl...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiRazgledNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

14b شارع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dubai Sotheby's International Realty

Podobni oglasi