SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 464 846 €
(272 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
5380 m²
شارع العهود

spalnicaatypical
površina5380 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This exceptional apartment offers an exquisite blend of French sophistication and Middle Eastern charm to Downtown, revealing a unique living experien...

Ostalo
Starost oglasa: 68 dni
Posodobljeno: 65 dni

Lokacija

شارع العهود
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dubai Sotheby's International Realty

Podobni oglasi