SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
19 145 234 €
(1 902 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
10.064 m²
شارع المستقبل

spalnicaatypical
površina10.064 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

We are delighted to present this exquisite half-floor penthouse at Four Season Private Residences DIFC, which features globally acclaimed hospitality ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaNadstropjeKuhinjski aparatiVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slogOpremljenoPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

شارع المستقبل
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dubai Sotheby's International Realty

Podobni oglasi