SUPA24
Dnevna soba; sodoben slog, naravna svetloba, po prenovi
Hiša in okolica; razgled
Dnevna soba; sodoben slog, naravna svetloba
239 424 €
(3 420 € / m²)
Prodaja
2
2+
70 m²
كحيل بوليفارد

spalnica2
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

368 Park Ln is a modern residential development located in Jumeirah Village Circle (JVC). The project features contemporary architecture with elegant ...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi