SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Terasa; razgled, naravna svetloba
152 593 €
(4 239 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
شارع 3

spalnica1
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Luxury apartments for sale in Dubai with flexible payment plans are located in the Jumeirah Village Circle (JVC) area. Dubai is one of the world's mos...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiRazgledVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

شارع 3
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homes of Turkey

Podobni oglasi