SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
374 302 €
(4 206 € / m²)
Prodaja
2
2+
89 m²
شارع البدع

spalnica2
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

🏙️ Stamn Yuni by Stamn Real Estate | Jumeirah Garden City, Dubai✨ Modern Urban LivingStamn Yuni offers stylish Studio & 1-Bedroom apartments designed...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Moderen slogPametne napraveOpremljenoVisoki stropi

opremljeno
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

شارع البدع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi