SUPA24
Spalnica; naravna svetloba, sodoben slog
Spalnica; naravna svetloba, sodoben slog
Spalnica; naravna svetloba, sodoben slog
128 984 €
(3 486 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
شارع الشمس

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a profitable investment opportunity in Majestique Residence 1 — a premium freehold hotel-apartment project located in the rapidly developing ...

opremljeno
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 76 dni

Lokacija

شارع الشمس
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Real Estate LLC

Podobni oglasi