SUPA24
Balkon; razgled
Balkon; razgled
Spalnica; naravna svetloba, sodoben slog
1 309 626 €
(7 236 € / m²)
Prodaja
4
2+
181 m²
شارع رأس الخور

spalnica4
površina181 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

READY to move in, keys immediately after purchase!Right next to the newly constructed iconic apartment buildings: BURJ BINGHATTI JACOB & COand TIGER S...

opremljeno
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 79 dni

Lokacija

شارع رأس الخور
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tomasz Makalus

Podobni oglasi