SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 679 170 €
(9 706 € / m²)
Prodaja
4
2+
173 m²
شارع قصر زعبيل

spalnica4
površina173 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة في "دي آي إف سي زعبيل" مع مرافق بأسلوب المنتجعات
تقع هذه الشقق في منطقة "دي آي إف سي زعبيل" (DIFC Zabeel) بدبي، وتعد جزءاً من التوسعة المرمو...

Ostalo
Starost oglasa: 82 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

شارع قصر زعبيل
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi