SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 235 376 €
(3 665 € / m²)
Prodaja
4
2+
610 m²
Pit Lane

spalnica4
površina610 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Clover Properties is delighted to present this luxury 4-bedroom penthouse for sale in Motor City—one of Dubai’s most vibrant and family-friendly commu...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledTerasaOdprt bivalni prostorVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Pit Lane
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ELITE CLOVER PROPERTIES L.L.C

Podobni oglasi