SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
414 421 €
(4 144 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
شارع الجداف

spalnica2
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a remarkable 2-bedroom apartment for sale in the vibrant Al Jaddaf community, strategically located along Dubai Creek. This 1,074 sq ft semi-...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjePrijazno do hišnih ljubljenčkovRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

شارع الجداف
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ELITE CLOVER PROPERTIES L.L.C

Podobni oglasi