SUPA24
Hiša in okolica; razgled, visoki stropi
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Terasa; naravna svetloba
234 840 €
(3 454 € / m²)
Prodaja
1
1
68 m²
شارع توليب

spalnica1
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🏙️ Ashwood Residence – Where Timeless Elegance Meets Modern LuxuryRising gracefully in the heart of Jumeirah Village Triangle (JVT), Ashwood Residenc...

Ostalo
Starost oglasa: 83 dni
Posodobljeno: 47 dni

Lokacija

شارع توليب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FNM PROPERTIES LLC

Podobni oglasi