SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
393 544 €
(3 578 € / m²)
Prodaja
2
2+
110 m²
شارع الجداف

spalnica2
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This mid-rise property proposes the concept of neuroarchitecture, which emphasises the complete well-being of the residents within this mindfully buil...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podKuhinjski aparatiVisoki stropiNaravna svetlobaOpremljenoRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 82 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

شارع الجداف
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mohamed Mounir

Podobni oglasi