SUPA24
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog
Balkon; razgled
Dnevna soba; razgled, naravna svetloba, sodoben slog
280 612 €
(416 € / m²)
Prodaja
1
2+
675 m²
JLT Cluster H

spalnica1
površina675 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

La Capitale presents this stunning 1-bedroom apartment located in the coveted Concorde Tower within JLT Cluster H. This exquisite residence features a...

Ostalo
Starost oglasa: 83 dni
Posodobljeno: 83 dni

Lokacija

JLT Cluster H
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Ryan Gargan

Podobni oglasi