SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
331 488 €
(3 855 € / m²)
Prodaja
2
2+
86 m²
شارع مريشيد

spalnica2
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Sanctuary Where the Ocean Meets Modern EleganceNestled on the tranquil shoreline of Dibba Al-Fujairah, Oceana is a beachfront residential retreat wh...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorNaravna svetlobaPloščice

opremljeno
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

شارع مريشيد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi