SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
155 742 €
(3 993 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
كحيل بوليفارد

spalnica1
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Jumeirah Village Circle is one of Dubai’s most in-demand residential communities, known for its balanced lifestyle, strong rental performance, and ste...

Ostalo
Starost oglasa: 89 dni
Posodobljeno: 40 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi