Seznam ponudb
7
7
7
342 714 €
(3 116 € / m²)
Prodaja
2
2+
110 m²
شارع 15
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
110 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
*🏢 Beverly Park – DLRC**New Project*📍https://maps.app.goo.gl/K94JduUMHbswc4AT6?g_st=ipc*💥 Bookings Now Open – Only AED 20K! 💥*🏗 Project Details:•...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
93 dni
Posodobljeno:
72 dni
Prijavi oglas
Lokacija
شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.